Przewrotne życie jest ;)

Moja przerwa sesyjna znów potrwała dłużej niż to pierwotnie zakładałam i ten miesiąc okazał się bardzo przełomowym, gdyż praktycznie ukształtował moje życie na najbliższe 1,5 roku.
W sesji bardzo pomogła mi przerwa od pracy, która miała miejsce od 1 stycznia do 18 lutego, dzięki temu udało mi się większość rzeczy zdać, ale i tak dość mocno powinęła mi się w jednym przedmiocie noga. Właśnie to zaważyło na tym, że będę broniła się nie w czerwcu, a dopiero w przyszłym roku, prawdopodobnie w marcu. Przyznam się, że taka sytuacja mi odpowiada, gdyż będę mogła bez napiętych terminów pracować nad swoją pracą magisterską, która i tak jest mocno hipotetyczna, gdyż instytucja o której piszę wejdzie w życie dopiero w maju tego roku. Poniekąd spadł mi również z serca kamień, gdyż od początku stycznia wszystko robiłam w napięciu i na szybko, a teraz nie muszę się śpieszyć. Pewnie większość teraz pomyśli że ze względu na sporą ilość czasu nie będzie mi nie się chciało za to zabrać. Nie będzie tak, co wiąże się z drugą bardzo ważną dla mnie sprawą. 

Jest nią fakt, że zaczęłam pracę na pełen etat, ze wszystkim konsekwencjami z tymi związanymi. Niezmiernie mnie to cieszy, gdyż pozwoli mi się to usamodzielnić całkowicie oraz ukształtować swoje ,,dorosłe" życie całkowicie w taki sposób jaki chcę. Mam plan powoli odkładać na swoje własne M4, które marzy mi się od dawana, a że jestem osobą zacięcie zmierzającą do wyznaczonych celów, wiem iż to osiągnę. Musi przyjść w końcu kres wynajmowania miejsca dla siebie. 

Początek roku nie był dla mnie najprostszy, ale wszystko powoli wychodzi na prostą i mam nadzieję, że przez jakiś czas tak pozostanie. Postaram się teraz powrócić do regularnego pisania i znów ożywić bloga.
Tak w skrócie o tym co się u mnie ostatnio działo. 

3 komentarze :

Kosmetyczna Obsesja © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka