Siostrzana moc hybryd w Toruniu!

Moją historię z Manicure Express już znacie i wiecie, że skończyła się zabrudzonym topem, przez co byłam zmuszona ją ściągnąć. Dziś zaś zapraszam Was na prezentację nowej historii. 


Gdy postanowiłam po przerwie powrócić do hybryd szukałam kogoś kto by je przede wszystkim wykonał dobrze. Przypadkiem zauważyłam, że jedna z moich koleżanek na facebooku polubiła KIWI Stylizację Paznokci i tak się zaczęło.
Mały salonik w Toruniu prowadzą siostry Roksana i Ada, które są niesamowicie utalentowane i profesjonalnie wykonują swoją robotę. Wszystko to przekłada się na bardzo szybko znikające wolne terminy na manicure. Ich przykładowe prace można zobaczyć na fanpagu, na który Was serdecznie zapraszam. 

KLIK 

Sama miałam ochotę troszkę zaszaleć ale wiedziałam, że ma się to obracać w obrębie moich dwóch kolorów czyli bieli oraz czerni. I taka oto co wyszło. Cudowna srebrna i delikatnie zielona syrena na dwóch palcach, moje dwa kolory i wzór. Niesamowicie mi się to podoba. Wszystko zostało wykonane produktami marki Indigo, na których dziewczyny pracują. 


Jeśli szukacie dobrego salonu, sposobu na pięknie wyglądające paznokcie to polecam Wam dziewczyny i wizytę u nich. Na pewno się nie zawiedziecie. Sama jestem umówiona na kolejną wizytę. Na pewno kolejne cudo będziecie mogli obejrzeć. 

7 komentarzy:

  1. no ładnie ja mam zestaw ale jakoś zawsze je nałożę i póżnie ściągam :( po 2 dniach

    OdpowiedzUsuń
  2. kiedyś skorzystam z z Manicure Express . póki co sama sobie robię paznokcie mam zestaw do hybryd.

    OdpowiedzUsuń
  3. Super, będę wiedziała gdzie iść :)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.