#ToruńBlogMeeting

30 września w Toruniu w studenckim klubie Od Nowa odbyła się dwunasta już edycja Toruń Blog Meeting, czyli spotkania blogerów z województwa kujawsko-pomorskiego, organizowanego, co jakiś czas od 2012 roku. 


O całym wydarzeniu uświadomiła mnie moja współlokatorka, a że miałyśmy wolny środowy wieczór postanowiłyśmy się wybrać. Co prawda nie mogłyśmy zostać na całości, aczkolwiek warto było.
Spotkania tego typu w Toruniu organizuje przede wszystkim Artur Jabłoński. 


Było to moje pierwsze spotkanie i zapewne nie ostatnie. Nie spodziewałam się, że w samym Toruniu i jego okolicach, jak i Bydgoszczy jest tyle osób zaangażowanych z blogosferę, czy świat mediów, portali społecznościowych itd.

Pierwszą prelegentką na spotkaniu była Kasia Ogórek z bloga Twoje DIY, która opowiedziała nam jak poruszać się na portalach społecznościowych o swoich doświadczeniach oraz poradach, co zrobić, aby i nasze strony ożyły. Bardzo zainteresował mnie temat Vine'ów, czyli krótkich 6 sekundowych filmików, które się zapętlają. Będę musiała trochę poeksperymentować w tej kwestii. 


Następnie wystąpił przed nami Jakub Górnicki z bloga Podróżniccy. Przedstawił on nam swoje inspiracje reportażem multimedialnym, opierając wszystko na bardzo ciekawych oraz oryginalnych przykładach. Myślę, że każdy na widowni, łącznie ze mną był zachwycony wystąpieniem Jakuba. 

Byłam tak zainteresowana całym tym wydarzeniem, że totalnie zapomniałam robić zdjęcia.
Wrzucam Wam jednak odesłanie do fotografii Kuby, który robił zdjęcia podczas wydarzenia - KLIK.

Bierzecie udział w takich spotkaniach? 

3 komentarze:

  1. szkoda, że dowiaduję się zawsze jako ostatnia, też bym była.

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda, że nie wiedziałam.... bo oczywiście chętnie wzięłabym udział :)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.