BeBeauty - Mleczko nawilżające do oczyszczania i demakijażu twarzy o oczu (skóra normalna i mieszana)

14:24
Witajcie Słoneczka!
W ten strasznie zimy, środowy dzień zapraszam na kolejną dawkę słów. Dziś coś z pielęgnacji. 


 Na zdjęciu możecie zobaczyć nową buteleczkę, którą zakupiłam dzisiaj. Stara, już chyba piąta z rzędu, jest na wykończeniu, więc musiałam się zabezpieczyć. Przedstawiam wam moje ulubione, jak do tej pory, mleczko do demakijażu z firmy BeBeauty, a właściwe to powinnam napisać Tołpy, które znajdziemy w każdej Biedronce za niecałe 5 zł.

Co obiecuje producent? 
,,Skutecznie oczyszcza skórą normalną i mieszaną z zanieczyszczeń i pozostałości makijażu. Skóra jest dokładnie oczyszczona, nawilżona i orzeźwiona." 

Moja opinia: 
Dwa plusy już wymieniłam. Po pierwsze to dostępność produktu, a po drugie to cena za 200 ml opakowanie. Mleczko jest bardzo wydajne i ta buteleczka starcza mi co najmniej na trzy miesiące, przy codziennym stosowaniu. Bardzo wygodny i praktyczny dozownik, pozwala zaaplikować odpowiednią ilość produktu, a przezroczyste opakowanie na ocenę ile mleczka nam pozostało. 
Ma przyjemny, nie drażniący zapach i delikatnie kremową konsystencję. 
Stosowałam go na dwa sposoby:
1) mleczko nałożone na wacik, za którego pomocą dokonywałam demakijażu. 
2) metodą, którą poleca producent, czyli nałożenie niewielkiej ilości produktu na twarz na pomocą dłoni, a następnie starcie wszystkiego zwilżonym płatkiem kosmetycznym. 
Obie metody się sprawdziły. Mleczko fantastycznie rozpuszcza makijaż i zmywa wszystko. Radził sobie nawet z tuszem wodoodpornym. Trzeba jedynie uważać na oczy, gdyż potrafi podrażniać, a jeśli dostanie się do oka to szczypie okropnie. Noszę soczewki kontaktowe, więc bardzo zwracam na takie rzeczy uwagę. 
Po jego zastosowaniu możemy być pewne, że nasza skóra będzie w pełni oczyszczona. Pozostawia wrażenie miękkiej, delikatnie nawilżonej cery. Żadnego świecenia się czy nieprzyjemnego filmu. Nie podrażnia i nie powoduje wysypu trądziku.
Po prosu oh i ah.
:)


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.